Shen Zhen Hui Trade Industry Co., Ltd.

jakość po pierwsze , zdolność kredytowa paramountcy , cena w rozumowaniu

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shen Zhen Hui Trade Industry Co., Ltd.

dobra jakość Automatyczne szklane drzwi przesuwne na sprzedaż
dobra jakość Automatyczne szklane drzwi przesuwne na sprzedaż
F-150W automatic sliding door operator is much better and appearance design is very nice. Low noise soft start , pass test . The price is good .

—— Bryan Walker

Im Online Czat teraz

Shen Zhen Hui Trade Industry Co., Ltd.

1
Shen Zhen Hui Trade Industry Co., Ltd.
High quality choose Caterly

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Na calym swiecie
marki : Caterly
Ilość pracowników : 5~100
Coroczne wyprzedaże : 200,000.00-1,600,000.00
Rok założenia : 2003
pc Export : < 10%
Shenzhen Hui Trade Industry Co Ltd została założona w 1990 s, prawie 20 lat w dziedzinie automatycznej kontroli drzwi i produktów pokrewnych stale eksplorować. Odpowiedzialny za produkty odpowiada klientowi za rozwój przedsiębiorstwa, a dzięki przeważającej większości automatycznych użytkowników drzwi zapewnia bezpieczne, stabilne, z najbardziej opłacalnymi kategoriami automatyzacji produktów do celów rozwoju.
W procesie wzrostu, sukcesywnie w strefie kontynentalnej, do użytkownika z Chrisem dodd, a on jest odcięty, marka taka jak całkowita operacja Chin przez serwis, z wydajną, poważną, praktyczną pracą dla wielu tych samych partnerów branżowych zatwierdzenie. Teraz ulepszona automatyczna jednostka drzwiowa "CATERLY" po niższej cenie, doskonałego rzemiosła, w pełni funkcjonalnych zalet i solidnej ceny, którą kochają wszyscy dystrybutorzy.
W 2007 r., W odpowiedzi na zmieniające się zapotrzebowanie rynku, będące domem dla więcej niż wspólnych instytucji rozwojowych HuiTrade, z powodzeniem opracowywano przekładnie maszynowe T8-100, a 2008 rok na produkcję, aby zrealizować transformację z handlu dla produkcji, handlu, sprzedaży na integrację zdywersyfikowanego zarządzania, jako kilka niezależnych badań i rozwoju jednego z przedsiębiorstw całkowicie ... W różnych specjalnych drzwiach, ma bardzo silną przewagę nad drzwiami przemysłu. Produkty zostały wywiezione do Wietnamu i południowo-wschodniej Azji, a także produkty z serii CATERLY z serii "CATERLY" już zdobyły międzynarodowe uwierzytelnienie ISO9001: 2000 oraz certyfikat CE.
Dzięki zrozumieniu Hui Trade dla Ciebie, przekonasz się, że wybór różnych kanałów, więcej automatyzacji, unikalnych rozwiązań i firma zawsze kładzie nacisk na zasadę wyższości klienta, pozwoli naszej przyjemnej współpracy, oraz w polu kanału automatyzacji szybki wzrost. Serdecznie witamy wizytę w naszej fabryce, aby uzyskać wskazówki, negocjacje.
My, Shenzhen Hui Trade Industry Co Ltd, dokładamy wszelkich starań, aby cię zadowolić.

Szczegóły kontaktu
Shen Zhen Hui Trade Industry Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Miss.

Tel: 86-755-2982-1428

Faks: 86-755-2812-7070

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)